Volkswagen Beetle
1.2 TSI Design 105PK Stoelverwarming | PDC Voor/Achter | Cruise control | Armsteun
Direct kopen, basisprijs: € 6.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.995,-
LEASEPRIJS: € 115,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.399,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Beetle |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Design 105PK Stoelverwarming | PDC Voor/Achter | Cruise control | Armsteun |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 23 augustus 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 150.677 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 115,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZH-644-H |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 506 kg |
| Gewicht: | 1.174 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.680 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Kleur zwart
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Comfort-pakket plus
- Parkeer pakket
- Winter-pakket
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- electronic climate control
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar